ایمانا یک رسانه تخصصی توانگری می باشد که در زمینه های زیر فعالیت می کند :

 1. امور خانواده
 2. ذهن و رفتار
 3. دین و اندیشه
 4. دانش و مهارت

شما با عضویت در سایت می توانید بطور رایگان از امکانات عمومی سایت استفاده فرمایید اما با خرید یکی از بسته های اشتراک  به تمام امکانات مثل دوره های آموزشی ، ویدئو های محدود شده و سایر قابیلیتهای مندرج در هربسته اشتراک دسترسی خواهید داشت .

سه نوع خدمات وبینار آموزشی ارائه می شود :

یک – ویژه مشترکین : که با خرید هر بسته اشتراکی که در آن امکان شرکت در وبینار هست می توانید بدون محدودیت در تمام وبینارهای ویژهمشترکین شرکت فرمایید .

دو – وبینار های عمومی : این وبینارها ارتباطی با مشترکین ندارد و تمام افراد می توانند با عضویت در سایت ، در قسمت بسته اشتراک ، بسته شرکت در وبینار عمومی را خریداری کرده و فقط امکان شرکت در همان وبینار را خواهند داشت .

سه – وبینارهای سفارشی : این نوع وبینار های بر اساس نوع نیاز شما طراحی می شود و شما می توانید برای جمع خاص مورد نظر خودتان برگزاری یک وبینار را سفارش دهید تا همکاران ما با انتخاب موضوع و استاد مورد نظر شما برایتان برگزار کنند . 

جهت اطلاع از هزینه وبینار های سفارشی به قسمت بسته اشتراک مراجعه فرمایید و یا با اراسال تیکت به پشتیبانی هماهنگی و اطلاعات بیشتر را کسب کنید .

مشاوره در ایمانا صرفا بصورت آنلاین می باشد که می توانید به انتخاب خودتان ویدئویی یا صوتی انجام دهید .

 1. ابتدا عضو سایت شوید .
 2. در قسمت رزرو جلسه ، زمان مشاوره خودتان را انتخاب کنید 
 3. فرایند رزرو را با دقت و درج اطلاعات درخواست شده به ویژه آدرس ایمیل طی کنید .
 4. پس از پرداخت هزینه ، بطور اتوماتیک یک لینک به ایمیا شما ارسال می شود که در زمان مشاوره با کلیک بر روی لینک ارسالی ارتباط شما با مشاورتان به راحتی بر قرار می شود .

توجه مهم : پس از رزرو مشاوره چنانچه در زمان تعیین شده تاخییر یا غیبت داشته باشید ، امکان تمدید یا جبران نمی باشد و هزینه پرداختی شما نیز مسترد نمی گردد چون بواسطه رزرو شما یک وقت در جدول از بین رفته است و همچنین مشاور شما برای زمان رزرو شده وقت خودش را اختصاص به شما می دهد .

صرفا در صورتی که حسب ضرورت خاص و 24 ساعت قبل از مشاوره موضوع را از طریق ارسال تیکت به پشتیبانی اطلاع دهید و مشاور شما نیز این تغییر را بپذیرد یا به دلایل فنی ناشی از سمت سایت انجام مشاوره با اختلال فنی محتمل مواجه شود امکان تغییر زمان وجود دارد در غیر اینصورت امکان تغییر نمی باشد .

در صورت بروز هرگونه موضوع خاص در باره مشاوره از طریق ارسال تیکت با پشتیبانی مکاتبه فرمایید .

 1. ابتدا عضو سایت شوید .
 2. از طریق تیکت ، سوابق خودتان را برای پشتیبانی ارسال کنید . چنانچه نوع خدمات مشاوره شما متناسب با فعالیت ایمانا باشد ، پذیرش شما انجام می گردد و پنل مشاوره تان فعال خواهد شد . 
 3. جهت کسب اطلاعات بیشتر از طریق تیکت با پشتیبانی مکاتبه فرمایید .
 1. مکاتبه با پشتیبانی جهت کسب راهنمایی ، هماهنگی ، گزارش ایراد فنی و …
 2. ارتباط مستقیم با مشاوران و اساتید فعال در سایت 
 3. ثبت سفارش برگزاری دوره های آموزشی خاص و …

در صورتی که مایل باشید تا برای جمع اختصاصی خودتان ( اعم از دوره های آموزشی ویژه فرزندان ، جمع فامیل یا خانواده و یا برای جمع پرسنل یک مجموعه وبینار طراحی و برگزار شود کی توانید با ارسال تیکت به پشتیبانی هماهنگی لازم را انجام دهید . هزینه برگزاری وبینار های اختصاصی را در لینک زیر مشاهده فرمایید :

اینجا را کلیک کنید 

از طریق سیستم لایو ایمانا می توانید بطور عموم جلسات آموزشی برگزار کنید اما چنانچه مایل باشید بابت حضور شرکت کنندگان فرایند ثبت نام و دریافت هزینه داشته باشید لطفا با پشتیبانی مکاتبه فرمایید تا هماهنگی و تنظیمات فنی برای شما انجام شود .

 1. امکان درج ویدئو های مورد نظر خودتان 
 2. امکان ایجاد لیست پخش 
 3. امکان نمایش تبلیغات مورد نظر خودتان بصورت ویدئو یا عکس در آغاز پخش ویدئو های خودتان .
 4. امکان عضو گیری برای کانال خودتان .
 1. عضو سایت شوید .
 2. در قسمت ارسال ویدئو ، گزینه کانال را انتخاب کنید 
 3. فرم مربوط به ایجاد کانال را با دقت کامل و درج لوگو ، تصویر و هدر با کیفیت را آپلود کنید .

پس از ایجاد کانال ، چنانچه موضوع کانال شما و محتوای آن و همچنین کیفیت تنظیم و طراحی کانال ایجاد شده متناسب و همسو با فعالیت ایمانا باشد ؛ در دسترس عموم قرار خواهد گرفت .

بله کاملا رایگان است .

 1. به قسمت ارسال ویدئو بروید.
 2. دکمه Ads Setting را کلیک کنید .
 3. تبلیغ مورد نظرتان را بصورت عکس یا ویدئو درج کنید . با این اقدام هر کاربری ویدئوهای شما را کلیک کند ، ابتدا تبلیغات شما را خواهد دید .

توجه : درج هرگونه تبلیغ مغایر با شئون فرهنگی و اسلامی ممنوع می باشد .

 

عرضه تبلیغات در ایمانا بر دو نوع است :

1 – بر روی ویدئو های خودتان : که این نوع تبلیغات کاملا رایگان می باشد .

2 – درج تبلیغات در سایر صفحات یا ویدئوهای کل سایت که اینگونه آگهی ها نیازمند پرداخت هزینه است که جهت دریافت میزان هزینه می توانید از طریق ارسال تیکت به پشتیبانی مکاتبه و هماهنگی فرمایید .

خیر . چنانچه ویدئو های شما از نظر محتوا و کیفیت متناسب با استانداردهای ایمانا با شد ، علاوه بر نمایش در کانال خودان ، در سایر بخشهای سایت هم در دسترس کاربران خواهد بود .

شما دو روش برای انتشار ویدئوی خود در سایت ایمانا دارید :

1 – درج لینک ویدئو از سایر سایتها مثل آپارات ، یوتیوب و یا هر سایت دیگر که در این صورت باید توجه داشته باشید که لینک ویدئوی شما باید با فرمت MP4 باشد .

2 – آپلود مستقیم در سرور ایمانا .

ممکن است شما با یک تیتر موضوعی ، بخواهید مجموعه ویدئویی را در ذیل آن در سایت منتشر کنید . بنابر این ابتدا لازم است تا یک پلی لیست ( لیست پخش ) ایجاد کنید و سپس ودئو های آن مجموعه را در ذیل آن قرار داده و در کانال خودتان منتشر کنید .

انتشار هر ویدئویی که دارای ملاحظات زیر باشد در سایت ایمانا ممنوع می باشد :

 1. عدم تناسب با فعالیت های تخصصی سایت ایمانا در زمینه آموزش های حوزه توانگری .
 2. ویدئو هایی که دربرگیرنده تهمت ، اتهام ، عدم رعایت حریم خصوصی یا مغایر با شئونات اسلامی و فرهنگی باشد .
 3. ویدئو های مغایر با استاندارد های متعارف ساختاری یا محتوایی باشد .

 

دو روش برای انتشار ویدئو در ایمانا وجود دارد :

1 – درج لینک ویدئو با فرمت MP4 که این لینک از هاست یا سایتهای دیگر گرفته شده و محل ذخیره فایل آن در ایمانا نیست .

اینگونه ویدئو ها هرگز حذف نخواهند شد .

2 – ویدئو هایی که در هاست و سرور ایمانا آپلود ی گردد . این ویدئو ها چون ظرفیت سرور را اشغال می کنند ، چنانچه تا 6 ماه مورد بازید متعاف و استقبال کاربران قرار نگیرد به دلیل مفید نبودن حذف می شوند مگر اینکه شما هزینه خرید ظرفیت فضای مورد نیازتان را پرداخته باشید که در این صورت در چنین شرایطی حذف نخواهند شد.

ایمانا یک سایت تخصصی آموزشی و فرهنگی هست که مخاطب خاص و حرفه ایی خود را دارد و کسانی که به این سایت مراجعه می کنند بطور تخصصی به دنبال استفاده از آموزش هایی هستند که در این پلتفرم برگزار می شود . بنابر این برگزاری لایو شما در ایمانا موجب می شود که به راحتی در دسترس مخاطبانی باشید که بطور جدی به دنبال مطالب شما هستند.

 1. عرضه محتوا متناسب با نوع رویکرد فعالیت های  آموزشی و فرهنگی ایمانا و عدم مغایرت با شئونات و ارزش های فرهنگی .
 2. ایجاد حساب کاربری با هویت مشخص و قابل احراز .

پخش زنده یوتیوب ، از منبع کانال یوتیوب شما در ایمانا نمایش داده می شود و مشاهده مخاطب در ایمانا به تعداد رکورد بازدیدکنندگان شما در یوتیوب نیز می افزاید که یک امتیاز برای شما تلقی می گردد . اما یوتیوب در کشورهایی همچون ایران به دلیل فیلتر بودن محدودیدت بازدید دارد .

اما در پخش زنده HD هیچ ارتباطی با یوتیوب نداشته و تمام امکانات از طریق زیر ساخت فنی خود ایمانا در اختیار شما قرار می گیرد و در ایران هم بدون فیلتر قابل مشاهده می باشد . ضمن اینکه میز کار شما از جذابیت و سهولت بسیار خوبی برخوردار است که شما می توانید به راحتی جلسات لایو خودتان را برگزار فرمایید .

 1. در صفحه پخش زنده ایمانا تی وی.
 2. در کانال اختصاصی خودتان که در ایمانا تی وی ایجاد کرده ایید .
 3. انتشار لینک آن در تمام صفحات اجتماعی مورد نظرتان که قابلیت آن در صفحه میز کارتان در دسترس قرار دارد .
 • انتشار همزمان محتوای کانال های خودتان از سایر پلتفرمها مثل اپارات و یوتیوب و …در یک کانال متمرکز حرفه ایی و با مخاطب تخصصی .
 • نمایش ویدئو های خودتان بدون نمایش آگهی های آزار دهنده که در پلتفرمهای دیگر پخش می شود و هیچ ارتباط و منفعتی برای کانال شما ندارد .
 • امکان درج آگهی خودتان را بصورت ویدئو یا عکس قبل از پخش ویدئوی تان در کانال خودتان را دارید و این امکان رایگان در اختیار شماست .
 • امکان عضو گیری برای کانال خودتان دارید .
 • امکان پخش زنده در کانال خودتان دارید .
 • امکان آرشیو ویدئو و لیست پخشهای خودتان را دارید 
 • و البته سایر امکاناتی که به مرورو برای سهولت و کار تخصصی و حرفه ایی شما در جهت فعالیت های آموزشی تان نیاز دارید .

OBS Studio نرم افزاری می باشد که برای کسانی که  می خواهند ویدیو های خود را در استریم های آنلاین به اشتراک بگذارند طراحی شده است. که بطور رایگان روی کامپیوتر خودتان نصب می کنید و این نرم و با این نرم افزار می توانید طراحی های متنوعی را برای پخش زنده خود انجام دهید .

خیر شما برای پخش زنده به هیچ امکان ویژه ای به غیر از کامپیوتر یا گوشی خودتان نیاز ندارید و هیچ ضرورتی هم ندارد که بخواهید نرم افزار واسطی را نصب کنید . قابلیت OBS صرفا یک امکانات تکمیلی هست که در اختیار علاقمندانی که مایلند تا پخش حرفه ایی تری داشته باشند از این امکان استفاده کنند و سیستم ایمانا این قابلیات را در اختیارشان قرار می دهد .

 • در مدل یوتیوب که هیچ اقدام خاصی انجام نمی شود . شما تمام عملیات را در کانال خودتان در یوتیوب انجام می دهید و فقط بطور اتوماتیک در ایمانا نمایش داده می شود . دلیل هزینه دریافتی هم این هست که چون از کیفیت خاص پخش استفاده می کنیم باید بابت زیرساخت API گوگل پرداخت هزینه کنیم و الا این امکان رایگان برایتان نصب می شد . 
 • در مدل HD فقط کافیست که بعد از عضویت در سایت به صفحه میز کاری که در اختیارتان قرار می گیرد مراجعه کنید و دکمه استریم را کلیک کنید و جلوی دوربین با مخاطب خود با کیفیت عالی صحبت کنید و همین ! و به همین راحتی ! و یا اگر خواستید OBS را هم نصب کنید و مثل یک شبکه تلویزیونی حرفه ایی پخش برنامه کنید اعم از زنده ، ویدئو و …

خیر . فقط می توانید لینک دسترسی و هدایت مخاطبان تان در شبکه های اجتماعی را از طریق میز کار خودتان منتشر کنید .

بالا
question