عمومی

ایمانا در یک نگاه

ایمانا در یک نگاه

هدف ما : ارتقای دانش توانگری !

1 – در دوره های آموزشی شرکت کنید 

2 – خدمات مشاوره دریافت کنید

3 – کانال خود را ایجاد و عضو گیری کنید

4 – دوره اختصاصی سفارش دهید

5 – ایجاد وبینار کنید و کسب درآمد داشته باشید

6 –  محصولات تان را در فروشگاه خود بفروشید

آنچه می خواهید ، در میز کارتان فراهم شده است !

عضویت راهنما
روش استفاده از محتوای سایت

استفاده از برنامه های ویژه

 دسترسی به آثار ویژه ( محدود و قفل شده ) به دو روش فراهم است :

1 – خرید بسته اشتراک : در این روش دسترسی به تمام آثار ویژه در طی مدت اعتبار اشتراک شما فراهم می شود اما امکان دانلود ندارید . 

2 – خرید از فروشگاه : در این روش شما فقط به همان محصولی که خریداری کرده ایید  دسترسی داشته و امکان دانلود محصول برایتان فراهم شده و از پشتیبانی خرید بهره مند خواهید شد .

توجه : استفاده از تمام آثار فقط برای خریدار آن مجاز می باشد و هرگونه انتشار و یا بهره مندی سایر افراد به غیر از خریدار آن شرعا مورد رضایت نمی باشد . از حمایت شما سپاسگزاریم .

ما در کنار یکدیگر هستیم تا جامعه توانمند تری بسازیم !

خرید اشتراک ویژهخرید از فروشگاه

راهنمای مهم مشترکین ویژه

1 – برای دسترسی به محتواهای قفل شده ورود به سایت الزامی هست و الا سیستم شما را به عنوان دارنده بسته اشتراک شناسائی نمی کند .

2 – برخی از ویدئو ها که دارای برچسب ” یوتیوب ” می باشد ، داخل ایران فیلتر می باشد و این ویدئو ها ویژه کاربران خارج از کشور است . ضمن اینکه اینگونه ویدئو ها عمومی بوده و نیاز به اشتراک ویژه نمی باشد .

برای ورود به سایت طبق تصویر زیر اقدام فرمایید :

راهنمای ویدئوهای یوتیوب

برخی از ویدئو ها که دارای برچسب ” یوتیوب ” می باشد ، داخل ایران فیلتر می باشد و این ویدئو ها ویژه کاربران خارج از کشور است . ضمن اینکه اینگونه ویدئو ها عمومی بوده و نیاز به اشتراک ویژه نمی باشد .

وبینار

روش شرکت در وبینارها
سه نوع خدمات وبینار آموزشی ارائه می شود : یک – ویژه مشترکین : که با خرید هر بسته اشتراکی که در آن امکان شرکت در وبینار هست می توانید بدون محدودیت در تمام وبینارهای ویژه مشترکین شرکت فرمایید . دو – وبینار های عمومی : این وبینارها ارتباطی با مشترکین ندارد و تمام افراد می توانند با عضویت در سایت ، در قسمت بسته اشتراک ، بسته شرکت در وبینار عمومی را خریداری کرده و فقط امکان شرکت در همان وبینار را خواهند داشت . سه – وبینارهای سفارشی : این نوع وبینار های بر اساس نوع نیاز شما طراحی می شود و شما می توانید برای جمع خاص مورد نظر خودتان برگزاری یک وبینار را سفارش دهید تا همکاران ما با انتخاب موضوع و استاد مورد نظر شما برایتان برگزار کنند .  جهت اطلاع از هزینه وبینار های سفارشی به قسمت درخواست آموزشی مراجعه فرمایید و یا با ارسال تیکت به پشتیبانی هماهنگی و اطلاعات بیشتر را کسب کنید .
روش درخواست وبینار اختصاصی

در صورتی که مایل باشید تا برای جمع اختصاصی خودتان ( اعم از دوره های آموزشی ویژه فرزندان ، جمع فامیل یا خانواده و یا برای جمع پرسنل یک مجموعه وبینار طراحی و برگزار شود کنید ، به بخش درخواست آموزشی در لینک زیر مراجعه فرمایید .

اینجا را کلیک کنید

روش ایجاد وبینار توسط کاربر

کاربران محترم ایمانا می توانند برای خودشان ایجاد وبینار کنند و با عرضه آن در سایت یا درج لینک آن در سایر پلتفرمها ، شاگردان علاقمند به دوره خود را جهت ثبت نام جذب کنند و از این طریق کسب درآمد کنند . برای ایجاد وبینار از طریق لینک زیر اقدام کنید 

اینجا را کلیک کنید

تفاوت وبینار و تدریس خصوصی

وبینار برای شرکت جمعی افراد در اتاق جلسات است اما تدریس خصوصی صرفا بین مدرس و شاگرد برگزار می گردد . روش رزرو و ایجاد این دو نیز با هم متفاوت است . 

علاقمندان به رزرو جلسه تدریس خصوصی از قسمت رزرو باید اقدام کنند و علاقمندان به ثبت نام در وبینار از بخش وبینارهای سایت نیاز به اقدام دارند .

پروژه

فعالیت در بخش پروژه چیست ؟

ممکن است شما یک پروژه داشته باشید که مایل باشید انجام آن را به یک فرد توانمند و با تخصص لازم بسپارید . برای این منظور می توانید پروژه خودتان را در سایت معرفی کنید تا پذیرندگان انجام آن یعنی ( فریلنسرها ) که در سایت فعالیت دارند ضمن انجام توافقات با شما آن را برایتان به نتیجه برسانند .

برای این منظور از طریق لینک زیر پروژه تان را ایجاد کند تا پس از تایید در بخش پروژه های سایت در معرض انتخاب فریلنسرها قرار بگیرد .

برای ایجاد پروژه اینجا را کلیک فرمایید 

روش ارتباط بین کارفرما و فریلنسر چگونه است ؟

پس از ایجاد پروژه و نمایش آن در سایت ، علاقمندان به پذیرش آن ، از طریق کلیک بر روی نام ایجاد کننده پروژه که در معرفی آن وجود دارد به صفحه دایرکتوری کارفرما وارد و در قسمت تماس به ایشان مرتبط شده و هماهنگی های لازم را انجام می دهند .

مشاهده لیست پروژه ها :

اینجا را کلیک کنید 

مشاهده لیست فریلنسرها :

لینک زیر برگه نمایش دایرکتوری تمام اعضای سایت است که با مشاهده تخصص آنها می توانید بطور مستقیم با آنها مکاتبه فرمایید .

اینجا را کلیک فرمایید 

سیستم پرداخت امن برای پروژه ها چگونه است ؟

از آنجایی که معمولا شناخت و اعتماد قبلی بین کارفرمایان و فریلنسرها وجود ندارد ، تبادل مالی می تواند از طریق سیستم پرداخت امن انجام شود . 

در این روش سایت ایمانا به عنوان واسطه عمل می کند . پس از توافق طرفین ، مبلغ تعیین و توسط کارفرما نزد سایت امانت گذارده شده و با اعلام سایت به فریلنسر پروژه آغاز می شود و پس از تایید هر مرحله توسط کارفرما ، این مبلغ توسط سایت آزاد شده و به حساب فریلنسر واریز می گردد . 

در حالت عادی سایت دخالتی در نوع تعامل و توافقات طرفین نداشته و مسئولیتی هم در قبال آن عهده دار نمی باشد اما اگر طرفین مایل به استفاده از سیستم پرداخت امن باشند ، سایت بابت این خدمات و مسئولیتی که بر عهده می گیرد ، معادل 10 درصد رقم پروژه را به عنوان کارمزد دریافت می کند . 

در صورت تمایل به استفاده از سیستم پرداخت امن ، پس از توافق با با یکدیگر لازم است تا به پشتیبانی سایت تیکت ارسال فرمایید تا اقدامات لازم انجام شود .

ارسال تیکت 

تعهدات و مسئولیتهای ایمانا در پروژه ها چیست ؟

فراهم سازی این قابلیت توسط ایمانا صرفا در جهت ایجاد اشتغال و کمک به کاربران محترم می باشد و لذا صرفا در صورت استفاده از سیستم پرداخت امن ، به عنوان واسطه و امانت دار طرفین اقدام می کند و رخارج از این حیطه هیچگونه مسئولیت و تعهدی را نسبت به طرفین ، احراز صلاحیتها و … بر عهده ندارد .

مشاوره و تدریس خصوصی

روش مشاوره یا تدریس خصوصی

مشاوره در ایمانا صرفا بصورت آنلاین می باشد که می توانید به انتخاب خودتان ویدئویی یا صوتی انجام دهید .

امکانات تماس از طریق سیستم خود ایمانا می باشد که پس از رزرو دسترسی آن برایتان ایمیل می شود .

روش رزرو جلسه

1 – ابتدا عضو سایت شوید .

2 – در قسمت رزرو جلسه ، زمان و موضوع مشاوره یا تدریس خصوصی خودتان را انتخاب کنید 

3 – فرایند رزرو را با دقت و درج اطلاعات درخواست شده به ویژه آدرس ایمیل طی کنید .

4 – پس از پرداخت هزینه ، بطور اتوماتیک یک لینک  حاوی اطلاعات رزرو و دسترسی به اتاق جلسه به ایمیل شما ایمیل شما ارسال می شود .

توجه مهم : پس از رزرو جلسه چنانچه در زمان تعیین شده تاخیر یا غیبت داشته باشید ، امکان تمدید یا جبران نمی باشد و هزینه پرداختی شما نیز مسترد نمی گردد چون بواسطه رزرو شما یک وقت در جدول از بین رفته است و همچنین مشاور شما برای زمان رزرو شده وقت خودش را اختصاص به شما می دهد .

روش لغو رزرو انجام شده

صرفا در صورتی که حسب ضرورت خاص و 24 ساعت قبل از مشاوره موضوع را از طریق ارسال تیکت به پشتیبانی اطلاع دهید و مشاور شما نیز این تغییر را بپذیرد یا به دلایل فنی ناشی از سمت سایت انجام مشاوره با اختلال فنی محتمل مواجه شود امکان تغییر زمان وجود دارد در غیر اینصورت امکان تغییر نمی باشد .

در صورت بروز هرگونه موضوع خاص در باره مشاوره از طریق ارسال تیکت با پشتیبانی مکاتبه فرمایید .

روش تماس جلسات رزرو شده

شما به هیچ اقدام خاصی نیاز ندارید . فقط روی لینکی که از طریق ایمیل و پس از رزرو برایتان ارسال می شود کلیک می کنید و از طریق سیستم تنظیم شده ایمانا به اتاق آنلاین جلسه متصل می شوید 

کاربری

کیف پول چیست ؟

کیف پول محل ذخیره اعتبارات مالی شماست و شما می توانید برای استفاده از خدمات مختلف سایت مثل رزرو مشاوره ، خرید دوره ، خرید بسته اشتراک و … از آن استفاده کنید .

بنابر این نیاز نیست تا برای هر تراکنش مالی پرداختی انجام دهید و بر اساس میزان اعتبار کیف پولتان می توانید خدمات دریافت کنید . 

میزان اعتبار کیف پول به روشهای زیر است :

1- افزایش اعتبار با شارژ کیف پول توسط خودتان .

2 – دریافت هدایای مقطعی توسط سایت .

3 – انجام برخی اقدامات  فعالیتها در سایت مثل ورود روزانه به حساب کاربریتان که بطور اتوماتیک میزان اعتبار کیف پولتان افزایش و از طریق ایمیل به شما اطلاع رسانی خواهد شد . 

پوینت یا امتیاز چیست ؟

شما بواسطه برخی فعالیتها می توانید از سایت پوینت یا امتیاز دریافت کنید . این امتیازات بطور اتوماتیک تبدیل به پل شده و برای شما منظور می شود . در حال حاضر هر یک امتیاز معادل ” یک تومان ” می باشد .

هر اقدامی امتیاز خودش را دارد و به مرور زمان با تجمیع این امتیازات می توانید برای پرداخت خدمات سایت مثل رزرو جلسات ، خرید دوره ، خرید بسته اشتراک و … از آن استفاده کنید . 

شما با دریافت هر پوینت یا امتیاز بطور اتوماتیم از طریق ایمیل مطلع خواهید شد .

فعالیتهایی که موجب دریافت ” پوینت ” یا امتیاز می شود اموری مثل اقدامات زیر است :

1 – ایجاد پست مثل مقاله یا ویدئو در سایت 

2 – درج محتوای روزانه بر روی دیوار 

3 – درج کامنت زیر پستها 

4 – ارسال لینک مطالب به دیگران و سایر فعالیتهای مفید و موثر دیگر…

روش فعالیت و اقدامات من چگونه است ؟

همه قابلیتها و دسترسی ها به راحتی و سهولت در میز کار شما قرار دارد .

پس از ورود به حساب کاربری تان ، دکمه میز کار در لیست منوهای سایت در دسترس است و با کلیک بر روی آن می توانید تمام اقدامات خودتان را مدیریت کنید . 

لینک  ورود به میز کار :

اینجا را کلیک کنید 

چرا امکان شرکت در وبینار را ندارم ؟

وبینار ها دو دسته اند :

1 – ویژه مشترکین : برای استفاده از این وبینارها لازم است تا بسته اشتراک بخرید تا به عنوان مشترک ویژه شناخته شده و بتوانید در وبینار ” مشترکین ویژه ” شرکت کنید .

2 – وبینارهای عمومی : برای شرکت در این وبینارها برای همگان مستلزم ثبت نام و پرداخت هزینه است . حتی مشترکین ویژه نیز باید برای اینگونه وبینارها ثبت نام و پرداخت هزینه انجام دهند . شرکت در وبینارهای ” مشترکین ویژه ” بصورت رایگان صرفا برای وبینارهایی هست که توسط خود ایمانا برگزار و با عنوان ” مشترکین ویژه ” برچسب می خورد .

برای ثبت نام در وبینارها علاوه بر وجود امکان پرداخت آنلاین ، میتوانی از محل تجمیع پوینت ها یا مقادیر اعتبار موجود در کیف پولتان استفاده فرمایید .

سوالات متداول

چرا برخی ویدئو ها پخش نمی شود ؟

علت عدم پخش برخی از ویدئو ها به دلیل یکی از عوامل زیر است :

1 – بسته اشتراک خریداری نکرده ایید و ویدئوی مورد نظر برای مشترکین محدود وقفل  شده است .

2 – ممکن است علیرغم داشتن بسته اشتراک اما چون وارد حسابتان نشده ایید نمی توانید برخی محتوا ها را مشاهده کنید . تا وارد حساب کاربری تان نشوید ، سیستم شما را به عنوان مشترک نمی شناسد .

3 – برخی از ویدئو ها از منبع یوتیوب نمایش داده می شود که با برچسب ” یوتیوب ” مشخص شده اند  . این ویدیو ها در کشورهایی مثل ایران که یوتیوب فیلتر می باشد قابل مشاهده نمی باشد .

4 – ممکن است دستگاه شما اعم از گوشی موبایل یا کامپیوتر تان به دلیل قدیمی بودن از برخی فرمتهای ویدئو پشتیبانی نکند . در اینصورت با یک سیستم دیگر چک کنید .

اگر یکی از عوامل بالا شامل موضوع شما نیست لطفا مساله را از طریق ارسال تیکت به پشتیبانی منعکس کنید تا سریعا رسیدگی شود.

چرا علیرغم عضویت در سایت امکان ورود ندارم ؟

پس از عضویت یک ایمیل ” فعال سازی ” به آدرس ایمیل ثبت شده شما ارسال می گردد . شما باید برای احراز هویت واقعی بودن ایمیل ثبت شده ابتدا لینک مندرج در آن ایمیل را با کلیک روی یک لینک تایید کنید .

تا زمانی که این اقدام را انجام ندهید امکان ورود به سایت نخواهید داشت .

لطفا دقت فرمایید که آدرس ایمیل ثبت شده تان دقیق باشد و دسترسی به ایمیلتان هم داشته باشید .

سیستم فعالیت در سایت ایمیل محور هست و امکان تغییر ایمیل ثبت شده وجود ندارد .

پس لطفا این اقدام را درست انجام دهید . 

چرا برای عضویت ، نام کاربری من رد می شود ؟

به یک یاز دلایل زیر :

1 – قبلا این نام کاربری توسط عضو دیگری ثبت شده است و امکان ثبت مشابه نیست .

2 – قبلا با یک ایمیل دیگری که آدرس آن فیک یا صحیح نبوده یا متعلق به خودتان نبوده همین نام کاربری را ثبت کرده ایید .

چنانچه موارد بالا نیست لازم است تا از طریق تیکیت با پشتیبانی تماس بگیرید تا رسیدگی و رفع مشکل شود .

چرا نمی توانم وارد حساب کاربری ام شوم ؟

به یکی از دلایل زیر :

1 – در سایت قبلی ایمانا عضو بودید و با تغییر زیر ساخت فنی سایت لازم است تا مجددا عضو شوید .

2 – ممکن است نام کاربری یا رمز عبورتان را خطا ثبت می کنید . در اینصورت چنانچه رمز خود را فراموش کرده ایید در همان بخش ورود گزینه ” گذرواژه خود را فراموش کرده ایید ؟ ” کلیک کنید و مراحل را طی کنید تا رمز عبور جدید برایتان ارسال شود .

پس از ورود به سایت می توانید از طریق میز کارتان ، تنظیمات رمز عبورتان را تغییر دهید .

بالا