بخش پشتیبانی تیکت

بخش پشتیبانی تیکت

ارسال تیکت جدید

پیگیری تیکت

لطفا قبل از ارسال تیکت گزینه های راهنما زیر را مطالعه فرمایید . ممکن است موضوع شما قبلا پاسخ داده شده باشد .

 • چگونه می توانم با ایمانا همکاری کنم ؟

  لطفا به دکمه خدمات ما و همکاری با ما که در بالای سایت قرار دارد مراجعه کنید . ضمن آشنایی با فعالیتهای ما ، فرمهای مربوطه که در آن بخش قرار دارد را تکمیل و ارسال کنید . ما پس از دریافت آنها با شما تماس می گیریم و اقدامات لازم را صورت خواهیم داد .

 • چطور می توانم برای جمع خانواده یا پرسنل موسسه و شرکت خودمان وبینار آموزشی برگزار کنم ؟

  این درخواست دو جنبه دارد . یک ) فقط به زیر ساخت فنی برگزاری وبینار نیاز دارید و مساله شما ارتباطی با بهره مندی از طراحی دوره و تعیین استاد توسط ایمانا ندارد . در این صورت کافیست تا به دکمه " تعرفه و راهنما / تعرفه های ما " که بالای سایت قرار دارد مراجعه کنید و بسته خدمات وبینار به مدرسان را خریداری و سپس فرمی که پس از پرداخت در اختیارتان قرار می گیرد را تکمیل و ارسال فرمایید .
  دو ) شکل دیگر اینست که می خواهید که یک دوره آموزشی با بهره مندی از اساتید و تیم علمی ایمانا برای موضوع مورد درخواست تان طراحی و صورت بپذیرد . در این شکل نیز در همان قسمت تعرفه ها ، یکی از بسته های مربوط به وبینارهای فامیلی یا شرکتی را انتخاب و پس از پرداخت هزینه ، فرم مربوطه را تکمیل و ارسال فرمایید . در هردو صورت کارشناس ما با شما تماس می گیرد و هماهنگی و راهنمایی لازم را برای استفاده از خدمات صورت می دهد .

00 : 00 : 00
  حداکثر اندازه: 10 مگابایت
  فرمت‌های مجاز: mp3،jpeg