ویترین بانک سوال

ویترین بانک سوال

امکانات بانک سوال چیست ؟

بانک سوال شامل دسته بندی های موضوعی مختلفی است که مهمترین سوالات کاربردی در خصوص آن موضوع مبتنی بر پژوهش های علمی گرد آوری شده است و هریک از آنها بصورت مستقل توسط اساتید و کارشناسان معتبر و برجسته بصورت ویدئویی پاسخ داده شده است .

پاسخ ها چگونه داده می شود ؟

بسیار سهل و راحت . 

به دسته بندی موضوعی مورد نظرتان مراجعه می کنید و روی سوال منتخب خود کلیک کرده سپس پنجره پاسخ ویدئویی باز می شود و پاسخ به آن سوال بصورت ویدئو توسط کارشناس متخصص ارائه می گردد. 

مثل همین پنجره سوالات متداول که هم اکنون در حال مشاهده آن هستید با این تفاوت که در بانک سوال بجای پاسخ متنی ، بصورت ویدئویی پاسخ نمایش داده می شود .

اگر سوال مورد نظر من در بانک سوال نبود راهکار چیست ؟

در بانک سوال امکانی وجود دارد تا بتوانید سوالاتی که در بانک سوال پاسخ داده نشده است را برای کارشناسان ما ارسال فرمایید تا پاسخ آنها در بانک سوال قرار گیرد .

چگونه به بانک سوال دسترسی داشته باشیم ؟

با عضویت در سایت ، به بخش تعرفه ها رفته و یک بسته اشتراکی را خریداری فرمایید . بعد از پرداخت هزینه ، دسترسی شما به بانک سوال فراهم می گردد.

آیا بانک سوال برای مشترکین محدودیتی هم دارد ؟

خیر . 

شما با خرید بسته اشتراکی می توانید در بازه زمانی مدت اشتراکتان ، بدون هیچ محدودیتی به تمام بخشهای بانک سوال دسترسی داشته باشید .

ایا سوالاتی که جنبه خصوصی دارد در بانک سوال پاسخ داده می شود ؟

اگر سوال شما محرمانه و کاملا جنبه خصوصی داشته باشد ، باید از طریق ارسال تیکت برای مشاوران اقدام فرمایید . اما سوالات گرد آوری شده در بانک سوال به نحوی تهیه و پاسخ داده شده است که بطور شایع برای کاربران موضوعیت داشته و مورد نیازشان هست . بر همین اساس توصیه می شود تا قبل از ارسال تیکت ، ابتدا از عدم پاسخ های قبلی که در بانک سوالات درج شده است اطمینان کسب کنید .